Не завдяки, а всупереч: у Чорноморську відбувся BMX-контест

  • Автор 
  • Опубликовано в Спорт

З моменту відкриття екстрим-парку в Чорноморську тут доволі часто проходять змагання з екстремальних видів спорту. У суботу, 24 серпня, сюди з’їхалися спортсмени з різних куточків України аби визначити кращих у змаганнях BMX-велосипедистів.

У контесті взяли участь екстремали зі Львова, Володимир-Волинського, Києва, Дніпра, Калуша, Чернівців, Одеси, Кам’янця-Подільського, Краматорська та Чорноморська.

«Чорноморський екстрим-парк – один із найкращих в Україні і може приймати змагання з екстремальних видів спорту високого рівня, - розповідає організатор контесту, очільник команди «BIKESTUFF» Тарас Субтельний. – До того ж це хороше місце для відпочинку як влітку, так і в інші пори року».

Змагання відбулися у двох категоріях: професіонали та аматори. В категорії «Pro»найкращим став Антон Макаренко з міста Краматорськ Донецької області. Друге та третє місця вибороли відповідно Андрій Гаєвський з Кам’янця-Подільського та Артем Бахчеджи з Одеси.

А ось у категорії аматорів всі три сходинки п’єдесталу посіли одеські BMX-ери Алі Магдієв, Олександр Демченко, Андрій Нестеров. Всі переможці були нагороджені справді цінними для кожного BMX-ера призами: деталями до велосипедів.

Варто зазначити, що даний контест від початку до кінця був організований зусиллями гостей змагань - учасниками львівської команди «BIKESTUFF» - без будь-якої сторонньої спонсорської чи бюджетної підтримки.

«На превеликий жаль, в нашому місті на молодіжні ініціативи звертають увагу лише тоді, коли це приносить якусь вигоду політикам у їх передвиборчій гонці, - розповідає молодіжний активіст та координатор контесту, екс-депутат Чорноморської міськради Михайло Чорний. – Минулого року ми провели грандіозний фестиваль музики та екстремальних видів спорту «Urban Fest», але цього року у спонсорів не виявилося бажання фінансувати хоча б спортивну частину фестивалю. А на фінансування з міського бюджету (хоча він у нас один з найбільших в країні) годі й сподіватися».

Тим не менш, контест відбувся завдяки самоорганізації самих екстремалів і це є його найбільшим позитивним моментом. Самі ж спортсмени зізнаються, що на шляху до спортивних перемог їх навряд чи щось може зупинити.

Фото паблика "Ильичёвск как он есть"Отправить в FacebookОтправить в OdnoklassnikiОтправить в Vkcom