Автостанцію Чорноморська планують перенести за межі міста

Такий захід серед інших заплановано здійснити в рамках міської Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території міста Чорноморськ на 2017-2020 роки. Її  депутати рекомендували прийняти на засіданні земельної комісії, що пройшла у вівторок, 24 січня.

З ініціативою про перенесення автостанції та місць відстоювання автотранспорту за межі міста до міської влади звернувся депутат Дмитро Кришмар.

«До мене неодноразово звертались мешканці будинку №16 по вулиці Парусній та інших прилеглих до автостанції будинків, - розповідає депутат. – Всі вони скаржилися на значну загазованість повітря біля своїх осель, адже відстійник маршрутного автотранспорту знаходиться у них під вікнами. Така ситуація, коли чийсь бізнес загрожує здоров’ю та життю людей є неприпустимим, тому автостанція разом з відстійником має бути винесена за межі міста».

Варто зазначити, що в Чорноморську близько 75% забруднюючих речовин місцевого походження припадає на викиди автотранспорту, інші 25%  -  на промислові об’єкти і комунально-побутове господарство. А внаслідок інтенсивного руху автотранспорту на перехрестях міста фіксуються незначні підвищення рівня атмосферного забруднення свинцем, який викидається в повітря з вихлопними газами при згорянні етильованого бензину.

Також серед основних заходів, що мають забезпечити стабільну екологічну ситуацію у Чорноморську – проведення комплексу протизсувних заходів, що забезпечують стабільність заходів в районі вулиці Приморської та 9-го мікрорайона міста, проведення заходів з відлову та повернення безпритульних тварин на попереднє місце існування, реконструкція каналізаційних очисних споруд міста, встановлення водоочисного обладнання у дитячих та лікувальних закладах тощо.

Отправить в FacebookОтправить в OdnoklassnikiОтправить в Vkcom