Завдяки легендарному фестивалю в Чорноморську зазвучать золоті джазові стандарти

«Джаз і море» - так називатиметься одна з музичних сцен феєричного «Koktebel Jazz Fest». Вона розташується у місцевому Палаці культури і мистецтв.

Продовжуючи традиції фестивалю, частиною якого протягом багатьох років була «Волошинська сцена», «Джаз Коктебель» пропонує концептуально новий проект – три вечори джазу, три історії, що натхненні кращими традиціями жанру і неповторною атмосферою чорноморського узбережжя.

За словами арт-куратора сцени «Джаз і море», піаніста-композитора Романа Коляди, створення цього нового творчого майданчику і його нова локація у Чорноморську – надзвичайно символічна подія.

"І це не просто тому, що море і джаз –стихії схожі одна на одну своєю багатовимірністю і невичерпністю. А щей тому, наприклад, що саме у Чорноморську (тоді ще Іллічівську)народився Музикант, Піаніст, Джазмен Юрій Кузнєцов, чиє ім’я буде зісвітлим смутком згадуватися у перший день фестивалю на сцені "Джаз іморе", - розповідає музикант. - Саме пам’яті цієї видатної людини буде присвячено виступ його земляків «Julinoza та тріо» Андрія Показа, який викладає класичне фортепіано уОдеській консерваторії і водночас грає джаз на кращих фестиваляхкраїни".

А сам Роман Коляда разом з джазовим домристом Віктором Соломіним у складі «Коляда Квартет» зігріють слухачів теплом джазу в другий день роботи сцени. Їх програма «Політ над хвилями» буде складатися з всесвітньовідомих джазових стандартів і авторських мелодій і аранжування.

Завершить роботу сцени «Джаз і море» у третій день неймовірна джазова вокалістка Юлія Рома. ЇЇ програма буде присвячена творчості культовій співачці Сезарії Евори.

Нагадаємо, XIV Міжнародний музичний фестиваль «Джаз Коктебель» відбудеться у Чорноморську з 25 по 28 серпня. На чотирьох сценах фестивалю відбудеться більш, ніж 50 концертів музикантів із 12 країн світу. Серед хедлайнерів фестивалю: The Bad Plus (US), GusGus (IS), Kadebostany (CH),Submotion Orchestra (UK), Blue Foundation (DK), Tonbruket (SE), Max the Sax (AT) та багато інших.

на фото: "Коляда Квартет".

Отправить в FacebookОтправить в OdnoklassnikiОтправить в Vkcom