Фестиваль народної пісні у Чорноморську поставить черговий рекорд

На сцені X-ого Всеукраїнського фестивалю української народної пісні імені Юрія Штельмаха «Серпневий заспів – 2016» виступлять рекордні для заходу 37 ансамблів та хорових колективів  з усієї країни. Про це розповіла директор міського Центру культури і мистецтв Світлана Кучеренко.

Заснований відділом культури Чорноморської міськради спільно з родиною відомого поета й композитора Юрія Штельмаха, щорічний фестиваль пройде з 5 по 7 серпня включно. Народні колективи співатимуть на площі біля сходів у Приморському парку та на літній сцені Культурно-ділового центру Морського торгового порту «Чорноморськ».

«В цьому році до нас завітають колективи майже з усіх регіонів України, крім Сумської області. Будуть навіть представники з Донеччини, - розповідає  Світлана Кучеренко. – Також традиційно у Приморському парку працюватиме «Містечко майстрів» - заявки на участь подали вже більше 50-ти майстрів народної творчості».

Слід зазначити, що «Серпневий заспів» проводиться з метою збереження пісенних традицій і надбань українського народу, розвитку аматорського хорового мистецтва, популяризації творчого доробку нашого земляка композитора-пісенника Юрія Штельмаха, української народної та авторської пісні. Основним завданням фестивалю єогляд художньої та виконавської майстерності пісенних колективів з метою їх якісного вдосконалення та залучення до хорового співу широкого кола нових учасників.

Отправить в FacebookОтправить в OdnoklassnikiОтправить в Vkcom