Майже 1 мільйон 200 тисяч гривень з іллічівського бюджету будуть виділені на дитяче оздоровлення та відпочинок

У 2016 році 279 тисяч гривень передбачено на оздоровлення дітей Іллічівської громади. Такі цифри озвучила начальник відділу сім'ї, молоді та спорту Іллічівської міської ради Світлана Фурсова на засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, охорони здоров'я, культури, спорту та у справах молоді.

За її словами, відділом розроблена Міська комплексна програма відпочинку та оздоровлення дітей на 2016-2018 роки. Основними завданнями Програми є збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами відпочинку та оздоровлення, урізноманітнення цих форм, поліпшення матеріально-технічного та методичного забезпечення діяльності дитячих оздоровчих закладів денного перебування.

"Перший напрямок діяльності цієї програми - забезпечення повноцінного і змістовного оздоровлення дітей, - розповідає Світлана Фурсова. - Передусім, сюди входять заходи щодо оздоровлення дітей-інвалідів, придбання путівок для дітей-сиріт і дітей, позбавленних батьківського піклування, дітей з інших соціально-незахищених груп населення. Програма також має на меті організувати на базі оздоровчих таборів роботи виїзні консультативні пункти центрів соціальних служб, а також не допустити скорочення мережі дитячих оздоровчих закладів, які належать підприємстам міста".

Другим напрямом діяльності є забезпечення повноцінного та змістовного відпочинку дітей. Тут передбачені заходи щодо організації роботи таборів відпочинку з денним перебуванням, дитячих закладів праці та відпочинку, сприяння організації віїзних профільних таборів. Цей напрямок програми буде коштувати міському бюджету 917 тисяч гривень.

Всього ж фінансування Міської комплексної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2016 рік складатиме 1 мільйон 196 тисяч гривень.

Отправить в FacebookОтправить в OdnoklassnikiОтправить в Vkcom